Jak znaleźć pomysł i założyć dochodowy biznes? - webinar
 Oceń wpis
   

26 lutego 2017 roku (niedziela) o godz. 13:00 odbędzie się bezpłatny webinar na temat: Jak znaleźć pomysł i założyć dochodowy biznes?

Krzysiek Król na przykładach swoich firm opowie jak znaleźć pomysł na biznes i rozwinąć swoją firmę.

Powie m.in. jak znaleźć i zweryfikować pomysł na biznes, pokaże jak budował biznes importu z Chin, który przynosił ponad 60.000zł zysku miesięcznie, poda 5 rad, jak uniknąć najpopularniejszych błędów przy zakładaniu start-upów.

Zarezerwuj sobie miejsce: http://tinyurl.com/puryeny

 

Komentarze (0)
2 webinary na dobry start w nowym roku
 Oceń wpis
   

Na dobry start w Nowy Rok - dwa webinary, które dadzą Ci power tak w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Dla tych, którym zależy na rozwoju osobistym w niedzielę (1 stycznia 2017 r.) o godz. 17:00 Krzysiek Król poprowadzi BEZPŁATNY webinar na temat: "Zmień swoje życie w 2017 roku".

Zarezerwuj miejsce: http://tinyurl.com/z2brbow

Również w niedzielę, lecz o godz. 13:00 Krzysiek poprowadzi webinar biznesowy, podczas którego opowie o swoich doświadczeniach biznesowych i podpowie jak znaleźć pomysł na biznes i rozwinąć swoją firmę. Będzie również niespodzianka!

Zarezerwuj miejsce: http://tinyurl.com/puryeny

 

Komentarze (1)
Todd Henry: Kreatywność w biznesie
 Oceń wpis
   

Po napisaniu książki "Kreatywność na zawołanie" Todd Henry utwierdził się w przekonaniu, że kluczem niezbędnym do osiągnięcia skuteczności, zarówno teraz, jak i w dłuższej perspektywie, jest schemat i celowość działania. 

Od jednych czytelników dowiedział się, że odkryli zdolności, o których dotąd nie mieli pojęcia, od innych natomiast, że po wielu latach stagnacji i frustracji udało im się ponownie pokochać swoją pracę.

Jeden z czytelników, który wiele lat spędził na posadzie uznawanej za niekreatywną, powiedział, że odkrył nową wizję swojej pracy. Stworzenie schematu działań wokół procesu twórczego pozwoliło mu wycisnąć jak najwięcej ze swoich unikalnych umiejętności i odzyskać entuzjastyczne podejście do pracy, potwierdzając jednocześnie jego przypuszczenie, że mimo wykonywanych obowiązków jest osobą kreatywną.

Nie ma wzoru na kreatywność. Istnieją jedynie rzeczy, które zwiększają prawdopodobieństwo, że wpadniesz na właściwy pomysł w odpowiednim momencie. Jest jednak sprawdzony wzór na przeciętność. Wystarczy, że przestaniesz wymagać od siebie, zadawać pytania, rozwijać swoje umiejętności i dążyć do odkrywania własnego ja. Wtedy bardzo szybko dopadnie cię przeciętność. Niestety, o wiele łatwiej płynąć z nurtem, niż zacząć wykonywać ćwiczenia praktyczne, nawet te najdrobniejsze, które pomagają w byciu skutecznym, inteligentnym i zdrowym. Żeby odnieść sukces jutro, zacznij już dziś. Jeśli chcesz błyskawicznie wpaść na genialny pomysł, musisz zacząć działać zanim jeszcze będzie ci on potrzebny. Potencjał jest w tobie, wystarczy jedynie go rozbudzić.

Todd Henry jest ekspertem w dziedzinie kreatywności. Zapraszam na jego bezpłatne szkolenie online nt. "Kreatywność w biznesie".

Komentarze (0)
Sekrety wolności finansowej - bezpłatny webinar
 Oceń wpis
   

Dzisiaj, w niedzielę o godz. 17:00 Krzysiek Król poprowadzi BEZPŁATNY webinar na temat budowania wolności finansowej.

Podczas webinaru Krzysiek powie m.in.:  

- Jakie jest 5 powodów, które blokują ludzi przed osiągnięciem wolności finansowej,

- Jak zarządzać swoimi pieniędzmi, aby osiągnąć bogactwo,

- Jak wyrobić w sobie nawyk oszczędzania,

- W co najlepiej inwestować zaoszczędzone pieniądze.

ZAREZERWUJ MIEJSCE 

Komentarze (0)
Podróż Bohatera - szkolenie 23.04.2016 Warszawa
 Oceń wpis
   

Podróż Bohatera to program szkoleniowy, który wzbudził niesamowitą energię w dziesiątkach tysięcy ludzi. Określany jest jako numer 1 polskiej motywacji i inspiracji. Zawiera nie tylko historie, ale przede wszystkim praktyczne wskazania do natychmiastowego wykorzystania. 

Twórcą Podróży Bohatera jest Mariusz Szuba, który jest pionierem tego rodzaju wydarzeń w Polsce. 

Podczas szkolenia oprócz najwyższej klasy inspiracji dostaniesz praktyczne techniki motywacyjne podparte dobrym "DLACZEGO" i "JAK". Firmy, które raz zdecydowały się na zakup pakietów dla swoich zespołów wracają na Podróż Bohatera każdego roku. Inspiracja, jaką dostają na szkoleniu generuje w nich wielką potrzebę wykorzystania technik prezentowanych przez Mariusza. 

Szkolenie Podróż Bohatera odbędzie się 23 KWIETNIA 2016 roku w CENTRUM EXPO XXI w WARSZAWIE. 

ZAREZERWUJ BILET 

 

Komentarze (0)
Video: 6 kroków do osiągnięcia sukcesu (Krzysiek Król)
 Oceń wpis
   

W dzisiejszym video Krzysiek Król - z sobie właściwym powerem - opowiada, w jaki sposób osiągnąć życiowy sukces i zrealizować swoje marzenia. A to wszystko zaledwie w 6 krokach. 

Zapraszam do oglądania: http://tinyurl.com/z2brbow

 

Komentarze (0)
Życie bez ograniczeń - retransmisja online
 Oceń wpis
   

Już dziś, w środę, 16 marca 2016 o godz. 19.00 zapraszamy na bezpłatną retransmisję online "Życie bez ograniczeń".  

W trakcie spotkania będzie można zobaczyć najlepsze momenty z wystąpień każdego z prelegentów, który występował na tym wydarzeniu. Retransmisja dotyczy także części wystąpienia głównych gwiazd tj. Nicka Vujicica i Lesa Browna

Serdecznie zapraszamy! 

Wstęp do retransmisji:  http://tinyurl.com/zx72odl 

 

Komentarze (0)
1 | 2 |
Najnowsze komentarze
2016-12-28 19:43
Ro Bert:
2 webinary na dobry start w nowym roku
Krzysiek The Best!!!
2016-03-15 19:02
bard13:
Jak sobie radzić z porażkami - bezpłatny webinar M. Szuby
Bezpłatny webinar właśnie się zaczyna. Serdecznie zapraszam do oglądania i słuchania!
2016-03-07 12:09
MaTerek:
Intensywne szkolenie z e-biznesu (Lech Baczyński)
Właśnie szukałem takiego kursu. Od dawna działam w programach partnerskich, ale jakoś bez[...]