Webinar: Jak w 90 dni zaistnieć w Internecie
 Oceń wpis
   

Właśnie przed chwilą o godz. 20:00 rozpoczął się bezpłatny webinar na temat:

Jak w 90 dni zaistnieć w Internecie. Gotowe pomysły i strategie krok po kroku na zarabianie z domu.

Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszam!

http://panel.servaq.pl/link/13/7905

 

Komentarze (0)
Webinar: Dlaczego network marketing?
 Oceń wpis
   

O tym jeszcze nie rozmawialiśmy. Do tej pory wszytko, co Ci przekazywałem, było w obszarze umiejętności zapraszania, prezentowania, komunikacji itp. 

Natomiast nie dawałem Ci konkretnych argumentów DLACZEGO NETWORK MARKETING i w jaki sposób Twoi kandydaci mogą z tego skorzystać. 

Jeśli chciałbyś lub chciałabyś przekonać większą liczbę osób do tego, żeby powiedzieli TAK do Ciebie i do network marketingu, to w czwartek 25.02.2016 o godz. 20:30 przeprowadzę specjalny webinar, który będzie jak zawsze doładowany informacjami.

Zapisz się: http://tinyurl.com/zuge6nq

Powiem na nim m.in:
- jakie argumenty można wytoczyć w rozmowach z innymi ludźmi, aby powiedzieli TAK,
- co mówić, aby Oni poczuli, że to jest branża dla nich,
- żeby czuli że chcą realizować swoje marzenia w pojeździe network marketingu.

Jeśli chcesz przekonać ludzi, jeśli chcesz mieć konkretne argumenty dla Ciebie i dla Twojego zespołu, które dadzą Tobie PRZEWAGĘ RYNKOWĄ nad całą resztą; 

Jeśli chcesz używać rzeczowych konkretnych, logicznych argumentów, to widzimy się w czwartek o 20:30! Graj i wygraj w MLM, dzieląc się rzetelną informacją, co inni mogą mieć z tej branży.

Zapisz się: http://tinyurl.com/zuge6nq
Czwartek 25.02.2016, godzina 20:30 (CET)

Do usłyszenia!

Piotr Mosio

P.S. Warto wysłać link swojemu zespołowi, abyście razem wchodzili na wyższe poziomy umiejętności.

Komentarze (0)
Konferencja Tylko dla Orłów 29-30 kwietnia 2016 Warszawa
 Oceń wpis
   

29-30 kwietnia 2016 roku w Warszawie odbędzie się konferencja biznesowa "Tylko dla Orłów", której gościem specjalnym będzie Fredrik Eklund.

Podczas konferencji wystąpi 12 praktyków z dziedzin: Biznesu, Sprzedaży, Marketingu, Inwestowania na Rynkach Kapitałowych, Inwestowania w Nieruchomości. 

Każdy z Prelegentów ma efekty w dziedzinie, o której mówimy udokumentowane i bardzo proste do sprawdzenia efekty naszych prelegentów to co najmniej kilkaset milionów $$$ przychodu łącznie. 

Więcej szczegółów oraz rezerwacja miejsc: http://tinyurl.com/gqgyq5r

 

Komentarze (0)
Rozliczenia podatkowe PIT FORMAT 2015 - darmowy program
 Oceń wpis
   

Jest już dostępny DARMOWY program do rozliczeń podatkowych PIT FORMAT 2015. 

Program obsługuje wszystkie deklaracje podatkowe (PIT 36, 36L, 37, 38 i 39) wraz z załącznikami i formularzami NIP. 

Może być używany komercyjnie przez firmy, biura rachunkowe, księgowych oraz doradców podatkowych. 

Deklaracje można wysyłać jako e-Deklaracje lub wydrukować na oryginalnych formularzach. 

Program można pobrać na stronie: http://bard13.produktyfinansowe.pl/pit-format/ 

 

Komentarze (1)
Seminarium Umysł Milionera - Millionaire Mind Intensive 2016
 Oceń wpis
   

Startuje nowa edycja seminarium Umysł Milionera - Millionaire Mind Intensive, która odbędzie się w Warszawie 18-20 marca 2016 roku. 

Tę edycję poprowadzi jeden z najlepszych trenerów Harva Ekera - Marcus De Maria. 

A oto kilka przykładowych tematów, jakie będziemy omawiać: 

- Jak obecnie ustawiony jest Twój finansowy termostat, 

- W jaki sposób przestawić swój finansowy termostat na automatyczny sukces (dokonasz tego od razu, na miejscu), 

- W jaki sposób rządzić pieniędzmi i nie pozwolić, by to one rządziły Tobą, 

- Jak zidentyfikować prawdziwy powód, dla którego chcesz być bogaty, 

- Jak dawać i być coraz bogatszym,

- Jak zidentyfikować Twoją finansową osobowość i skutecznie pracować z Twoim naturalnym ja, 

- Ogromny błąd, jaki popełnia 98% ludzi, przez który nie są oni w stanie zbudować bogactwa, a nawet osiągnąć wolności finansowej,

- Najprostsza, najłatwiejsza i najskuteczniejsza na świecie metoda zarządzania pieniędzmi szczególnie przydatna dla tych, którzy nie cierpią zarządzać pieniędzmi, 

- Jak osiągnąć zrównoważony sukces (szczególnie dla pracoholików), 

- Jedno słowo, które pozwoli skrócić czas dochodzenia do wolności finansowej O POŁOWĘ, 

- Konkretne mechanizmy budowania dochodów pasywnych, idealne na dzisiaj, a jeszcze lepsze na jutro, 

- Jak stworzyć plan działania, który pozwoli Ci zacząć i utrzyma Cię na właściwym torze, aż do osiągnięcia wolności finansowej. 

Więcej

Czym różnią się bogaci od biednych wg Harva Ekera 

"Ludzie bogaci koncentrują się na tym, czego chcą, natomiast biedni na tym, czego nie chcą. I znowu, uniwersalne prawo mówi: To, na czym się koncentrujesz, rośnie.

Ponieważ bogaci koncentrują się zawsze na okazjach, mają mnóstwo okazji. Ich największym problemem jest to, jak wykorzystać te wszystkie niesamowite okazje do zrobienia pieniędzy, które widzą.

Z drugiej strony, ponieważ biedni koncentrują się zawsze na przeszkodach, mają przed sobą mnóstwo przeszkód, a ich największym problemem jest to, jak dać sobie radę z tymi wszystkimi ogromnymi przeszkodami, które widzą.

Gdybyś myślał tak, jak myślą ludzie bogaci, i robił to, co oni robią, czy sądzisz, że też mógłbyś stać się bogaty? Sprawa jest prosta.

To, na czym się koncentrujesz, decyduje o tym, co znajdujesz w życiu.

Koncentrujesz się na okazjach i znajdujesz okazje. Koncentrujesz się na przeszkodach i znajdujesz przeszkody. Nie mówię, że masz zaniedbywać problemy. Oczywiście, rozwiązuj je, wtedy gdy powstają, w czasie teraźniejszym. Ale zawsze pamiętaj, jaki jest twój cel, zawsze podążaj do niego.

Poświęć czas i energię na tworzenie tego, czego pragniesz. Gdy pojawią się przeszkody, zajmij się nimi, a potem szybko koncentruj się znowu na swojej wizji. Nie sprowadź swojego życia do rozwiązywania problemów. Nie poświęcaj całego czasu na gaszenie pożarów. Kto tak robi, ten się cofa! Czas i energię poświęć na myślenie i działanie, które będzie cię stale posuwać do przodu, zbliżać do celu" 

-- z książki Harva Ekera "Bogaty albo biedny, po prostu różni mentalnie". 

ZAPISZ SIĘ na seminarium

 
Komentarze (0)
Webinar: Jak postawić sobie cele na nowy rok 2016
 Oceń wpis
   

27 grudnia 2015 roku o godz. 17:00 odbędzie się bezpłatna konferencja online na temat stawiania celów. 

Podczas webinaru nauczysz się: 

  • Jak postawić sobie mocne cele na rok 2016; 
  • W jaki sposób działać, aby nie utracić motywacji; 
  • Jak poradzić sobie z lenistwem. 

Można się zapisać na stronie: http://tinyurl.com/qfqc8b3

 

Komentarze (0)
Szkolenie: Wstań i mów - Warszawa 16-19 stycznia 2016
 Oceń wpis
   

Po raz pierwszy poznałem go w 2013 roku w trakcie organizacji pamiętnego National Achievers Congress na ponad 4000 uczestników. Zarekomendowano mi go do współpracy jako najlepszego aktualnie na świecie eksperta od prezentacji i wystąpień. Nie wiedziałem o nim nic, poza zapewnieniem, że jest świetny.

Jednak rekomendacja była tak silna, że zaryzykowałem i zaprosiliśmy go na wystąpienie. Gdy przyszedł na halę nie poznałem go. Facet na oko mający maksymalnie 1 m 60 cm wzrostu, skromny, cichy, wręcz bym powiedział wycofany. Nie patrząc na nikogo, a mieliśmy dzień prób, próbowałwtargnąć na halę przechodząc przez ochronę. Gdy to zobaczyłem krzyknąłem:

- Zaraz, a Pan dokąd?

- Hi, Im Andy Harrington...

I tak niefortunnie zaczęła się moja znajomość z jednym z największych geniuszy naszych czasów, jednym z najwybitniejszych i najbardziej spójnych speakerów, z jakim było mi dane współpracować.

Bo Andy Harrington to ten typ człowieka, który mało mówi, ale dużo robi. Pomimo tego, że jest mówcą! 

Dokładnie tak jak w życiu. Największe efekty osiągają Ci, którzy działają. To, co wtedy zrobił na scenie i na kolejnych wystąpieniach przeszło moje najśmielsze oczekiwania. To spowodowało, że Andy stał się najczęściej i najchętniej zapraszanym przez nas prelegentem z pośród wszystkich zagranicznych, których zapraszaliśmy do naszego kraju. A współpracujemy tylko z najlepszymi, ze światową czołówką, do której z pewnością należą takie postacie jak: Harv Eker, Allan Pease, Anthony Robbins, Nick Vujicic, Les Brown, Dan Millman i wielu innych wspaniałych osób.

Dlaczego o tym piszę? To, czego uczy Andy, ja nazywam sztuką niezwykle skutecznej prezentacji. Nie tylko w kontekście wystąpień na scenie. Mówiąc o sztuce prezentacji, której uczy Andy, mówimy nie tylko o wystąpieniach publicznych. Ta umiejętność lub jej brak jest obecna non stop w całym naszym życiu. Masz doskonały pomysł biznesowy, który jest startupem? Szukasz inwestorów, którzy zaufają Ci i wyłożą swoje pieniądze? Możesz mieć nawet najbardziej genialny patent, ideę i pomysł, ale jeżeli nie będziesz potrafił/a przekonać do tego ludzi - nici z interesu. Każdego dnia setki tysięcy ludzi wracają z takich spotkań ze zwieszonym czołem, bo nie potrafili pokazać unikalności swojego biznesu i rozwiązania. Pragniesz by w pracy Cię doceniono i zauważono? Czy zawsze jest tak, że podwyżkę czy awans dostaje ten, kto ma najlepsze efekty i sumiennie pracuje? Niestety nie. Bardzo często o tym decyduje to, jakie masz relacje z otoczeniem i na ile ludzie Ci ufają. Znowu mówimy o sztuce prezentacji.

9 na 10 przedsiębiorców podczas pierwszych 5 lat działalności stanie przed tym wyzwaniem jak wyróżnić się na tle innych. Co najmniej połowa z nich zapewne zniknie z rynku. Dlaczego? Znów sztuka prezentacji się kłania.  

Możesz mieć nawet najlepsze doświadczenie, ale ludzie muszą się o tym dowiedzieć we właściwy sposób. W kolejnej konferencji, którą organizujemy już w styczniu 2016 roku, dostaniesz kilka wskazówek jak zmienić jakość swojej komunikacji i prezentacji w obszarach, które dzisiaj przytoczyliśmy.  Gościem specjalnym na konferencji "Wstań i Mów" będzie sam Andy Harrington. Zapraszam do rezerwacji miejsca na: tinyurl.com/gtdeyee 

Z Pozdrowieniami

Łukasz Milewski

Komentarze (0)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Najnowsze komentarze
2016-12-28 19:43
Ro Bert:
2 webinary na dobry start w nowym roku
Krzysiek The Best!!!
2016-03-15 19:02
bard13:
Jak sobie radzić z porażkami - bezpłatny webinar M. Szuby
Bezpłatny webinar właśnie się zaczyna. Serdecznie zapraszam do oglądania i słuchania!
2016-03-07 12:09
MaTerek:
Intensywne szkolenie z e-biznesu (Lech Baczyński)
Właśnie szukałem takiego kursu. Od dawna działam w programach partnerskich, ale jakoś bez[...]