Wyceluj w prawdziwe potrzeby swojego klienta - bezpłatny web
 Oceń wpis
   
Pewnie nie raz słyszałeś, że klienci nienawidzą sprzedawców. Sam jako konsument masz serdecznie dosyć tego, że na każdym kroku atakują Cię ofertami. A Ty masz ochotę wykrzyczeć im prosto w nos, by dali Ci spokój. 

Tak to zwykle bywa, gdy zalogujesz się do sieci lub włączysz telewizor...
Tak to zwykle bywa, ale czasem... no właśnie - ani Cię reklama nie denerwuje, ani cena w zasadzie
nie przeraża. Mało tego: osoba, która przedstawia ofertę wydaje się być sympatyczna i pomocna. Czytasz jej tekst sprzedażowy i chcesz od niej kupić!

Co się stało?

Ten sprzedawca odrobił lekcję. Zanim zaczął molestować Cię swoją reklamą, sprawdził czego tak naprawdę potrzebujesz.

Bo widzisz, kiedy odpowiednią ofertę pokaże się odpowiedniej osobie, to  zaczynają się dziać cuda; sprzedawcy zmieniają się w przyjacielskich doradców, a cena co tam cena! Jak Ty i tak chcesz to kupić. Ba! Musisz to mieć!

Chcesz być osobą, od której każdy kupuje? Więc zapytaj swoich konsumentów czego naprawdę potrzebują.

Idealnym narzędziem do tego celu jest ankieta.

Jakub J. Zając poprowadzi wydarzenie online, na który pokaże jak wykorzystać system ankiet na blogu lub stronie firmowej. Poznaj opinie i potrzeby swoich klientów, a już nigdy nie będziesz się martwił o wyniki sprzedażowe.

Start wydarzenia środa 1 lutego, godzina 20:00.

 

Rezerwacja miejsca (wstęp wolny)

 

Komentarze (0)
Webinar z network marketingu (Piotr Mosio)
 Oceń wpis
   

19 stycznia 2017 roku (czwartek) o godz. 20:30 odbędzie się bezpłatny webinar, który poprowadzi Piotr Mosio.

Temat webinaru:

Naucz Się Lepiej Prezentować Swoją Ofertę, Dowiedz Się Jak Zrekrutować Większą Liczbę Osób, A Także Z Klasą Ich Zainspirować!

Skuteczne PREZENTOWANIE to jedna z ważniejszych umiejętności w biznesie network marketingu, dlatego warto stale się edukować w tej dziedzinie.

Czas trwania: 2-3 godziny.

Zarezerwuj sobie miejsce: http://tinyurl.com/zuge6nq

 

 

Komentarze (0)
2 webinary na dobry start w nowym roku
 Oceń wpis
   

Na dobry start w Nowy Rok - dwa webinary, które dadzą Ci power tak w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Dla tych, którym zależy na rozwoju osobistym w niedzielę (1 stycznia 2017 r.) o godz. 17:00 Krzysiek Król poprowadzi BEZPŁATNY webinar na temat: "Zmień swoje życie w 2017 roku".

Zarezerwuj miejsce: http://tinyurl.com/z2brbow

Również w niedzielę, lecz o godz. 13:00 Krzysiek poprowadzi webinar biznesowy, podczas którego opowie o swoich doświadczeniach biznesowych i podpowie jak znaleźć pomysł na biznes i rozwinąć swoją firmę. Będzie również niespodzianka!

Zarezerwuj miejsce: http://tinyurl.com/puryeny

 

Komentarze (1)
Warsztaty Elite Networker Intensive 2016 (Piotr Mosio)
 Oceń wpis
   

Jak zbudować prawdziwy i trwały biznes MLM?

10-11 grudnia 2016 roku w Warszawie odbędą się warsztaty Elite Networker Intensive, którego inicjatorem jest Piotr Mosio. To już ostatni dzwonek, żeby się zapisać.

Na warsztatach nauczysz się m.in.:

- jak błyskawicznie prezentować siebie i swój biznes,
- jak rozbijać obiekcje klienta,
- jak skutecznie zapraszać na firmowe eventy,
- nauczysz się szybko budować relacje,
- jak finalizować spotkania biznesowe.

Wystąpią:

Piotr Mosio
Ekspert marketingu wielopoziomowego i TOP Lider polskiego MLM. Zbudował 40.000 zespół w ponad 20 krajach, prowadził otwarte prezentacje rekrutacyjne i szkolenia w języku angielskim, na których było kilkaset i kilka tysięcy uczestników, w takich krajach jak USA, Wielka Brytania, Izrael, Tajlandia, Singapur, Francja, Portugalia Polska, Rosja, Niemcy, Irlandia, Grecja, Turcja, Hiszpania, Belgia, Włochy, Malezja. Jego największym wystąpieniu uczestników 15.000 w Singapurze. Jest znany z dynamicznych,  merytorycznych treningów i technik przyspieszonego uczenia się i gier biznesowych. Twórca systemu gry szkoleniowej dla MLM 007 i Koła Championów.

Piotr Krenig
Przedsiębiorca, prezes zarządu KRENIG sp. z o.o. właściciel KRENIG CONSULTING, trener, szkoleniowiec, networker. W Network Marketingu zarobił około 13 mln złotych. Jego misją jest inspirowanie innych do rozwoju. Piotr Krenig wierzy, że mimo, iż z tych szans może skorzystać w zasadzie każdy, to niezbędnym jest spełnianie fundamentalnego warunku: to czego pragniemy, o czym marzymy nie może być tylko pobożnym życzeniem, niezbędne jest abyśmy byli otwarci na rozwój, na wzrastanie i wysiłek, bo to, co cenne, nie przychodzi łatwo. Zyskiem jednak może być lepsze życie, większe zarobki, więcej czasu dla siebie i swoich bliskich i bycie wolnym człowiekiem.

Przemysław Karda
Ekspert z zakresu dowodzenia, oficer Wojska Polskiego, polarnik, filozof, podróżnik, pisarz oraz survivalowy tata. Szkolony przez US Air Force oraz służby specjalne.

Daniel Konieczny
Biznesman, inwestor i uznany w skali międzynarodowej trener i mentor. Prowadzi szkolenia dotyczące różnych sfer życia: finansów, zdrowia, relacji partnerskich. Szkolił się i współpracował z takimi postaciami jak: Tony Robbins, Brian Tracy, Jack Canfield, T. Harv Eker, John Assaraf i Bob Proctor (z filmu Sekret).

Lidia Krotoszyńska
Ekspert od wychodzenia z pułapek business & life. Przedsiębiorca i mentor. Na swojej ponad dwudziestoletniej drodze zawodowej pomogła już setkom klientów i pacjentów, którzy wyszli z pułapek życiowych bez względu na ich skalę i rozmiar. 

SZCZEGÓŁY SZKOLENIA

 

Komentarze (0)
Lead magnet - bezpłatny webinar
 Oceń wpis
   

1 grudnia 2016 roku o godz. 20: 00 Grzegorz Ciupek poprowadzi bezpłatny webinar na temat: Jak tworzyć skuteczny lead magnet?

Z wideokonferencji dowiesz się m.in.:

- Po co ci jest lead magnet;
- Jakie są rodzaje lead magnet;
- Jak stworzyć swój pierwszy lead magnet.

ZAPISZ SIĘ 

 

 

Komentarze (0)
Automatyzacja w Twoim biznesie - bezpłatny webinar
 Oceń wpis
   

Żyjemy otoczeni automatami, które wyręczają nas w wykonywaniu różnych czynności. Ekspres do kawy błyskawicznie przyrządzi aromatyczne espresso... pralka dokładniej od nas zrobi pranie i to bez naszego wysiłku. A gdybyś posiadł taki automat, który będzie zdobywał dla Ciebie nowych klientów? :)

O ile szybciej i łatwiej byłoby Ci rozwijać biznes gdybyś na automacie pozyskiwał wciąż nowe osoby zainteresowane Twoimi usługami! Zainteresowany?

Zapisz się na bezpłatny webinar i dowiedz się tego wszystkiego na temat: Jak stać się szczęśliwym posiadaczem automatu do pozyskiwania klientów?

W środę o 20:00 Marcin Piasecki powie Ci:

- jak zautomatyzować proces pozyskania klienta;
- jakich części użyć do budowy Twojego automatu;
- jak w praktyce wykorzystać stworzonego przez Ciebie robota, by pozyskiwać klientów na autopilocie.

ZAPISZ SIĘ
 

Komentarze (0)
Todd Henry: Kreatywność w biznesie
 Oceń wpis
   

Po napisaniu książki "Kreatywność na zawołanie" Todd Henry utwierdził się w przekonaniu, że kluczem niezbędnym do osiągnięcia skuteczności, zarówno teraz, jak i w dłuższej perspektywie, jest schemat i celowość działania. 

Od jednych czytelników dowiedział się, że odkryli zdolności, o których dotąd nie mieli pojęcia, od innych natomiast, że po wielu latach stagnacji i frustracji udało im się ponownie pokochać swoją pracę.

Jeden z czytelników, który wiele lat spędził na posadzie uznawanej za niekreatywną, powiedział, że odkrył nową wizję swojej pracy. Stworzenie schematu działań wokół procesu twórczego pozwoliło mu wycisnąć jak najwięcej ze swoich unikalnych umiejętności i odzyskać entuzjastyczne podejście do pracy, potwierdzając jednocześnie jego przypuszczenie, że mimo wykonywanych obowiązków jest osobą kreatywną.

Nie ma wzoru na kreatywność. Istnieją jedynie rzeczy, które zwiększają prawdopodobieństwo, że wpadniesz na właściwy pomysł w odpowiednim momencie. Jest jednak sprawdzony wzór na przeciętność. Wystarczy, że przestaniesz wymagać od siebie, zadawać pytania, rozwijać swoje umiejętności i dążyć do odkrywania własnego ja. Wtedy bardzo szybko dopadnie cię przeciętność. Niestety, o wiele łatwiej płynąć z nurtem, niż zacząć wykonywać ćwiczenia praktyczne, nawet te najdrobniejsze, które pomagają w byciu skutecznym, inteligentnym i zdrowym. Żeby odnieść sukces jutro, zacznij już dziś. Jeśli chcesz błyskawicznie wpaść na genialny pomysł, musisz zacząć działać zanim jeszcze będzie ci on potrzebny. Potencjał jest w tobie, wystarczy jedynie go rozbudzić.

Todd Henry jest ekspertem w dziedzinie kreatywności. Zapraszam na jego bezpłatne szkolenie online nt. "Kreatywność w biznesie".

Komentarze (0)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Najnowsze komentarze
2016-12-28 19:43
Ro Bert:
2 webinary na dobry start w nowym roku
Krzysiek The Best!!!
2016-03-15 19:02
bard13:
Jak sobie radzić z porażkami - bezpłatny webinar M. Szuby
Bezpłatny webinar właśnie się zaczyna. Serdecznie zapraszam do oglądania i słuchania!
2016-03-07 12:09
MaTerek:
Intensywne szkolenie z e-biznesu (Lech Baczyński)
Właśnie szukałem takiego kursu. Od dawna działam w programach partnerskich, ale jakoś bez[...]