2 webinary na dobry start w nowym roku
 Oceń wpis
   

Na dobry start w Nowy Rok - dwa webinary, które dadzą Ci power tak w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Dla tych, którym zależy na rozwoju osobistym w niedzielę (1 stycznia 2017 r.) o godz. 17:00 Krzysiek Król poprowadzi BEZPŁATNY webinar na temat: "Zmień swoje życie w 2017 roku".

Zarezerwuj miejsce: http://tinyurl.com/z2brbow

Również w niedzielę, lecz o godz. 13:00 Krzysiek poprowadzi webinar biznesowy, podczas którego opowie o swoich doświadczeniach biznesowych i podpowie jak znaleźć pomysł na biznes i rozwinąć swoją firmę. Będzie również niespodzianka!

Zarezerwuj miejsce: http://tinyurl.com/puryeny

 

Komentarze (1)
Warsztaty Elite Networker Intensive 2016 (Piotr Mosio)
 Oceń wpis
   

Jak zbudować prawdziwy i trwały biznes MLM?

10-11 grudnia 2016 roku w Warszawie odbędą się warsztaty Elite Networker Intensive, którego inicjatorem jest Piotr Mosio. To już ostatni dzwonek, żeby się zapisać.

Na warsztatach nauczysz się m.in.:

- jak błyskawicznie prezentować siebie i swój biznes,
- jak rozbijać obiekcje klienta,
- jak skutecznie zapraszać na firmowe eventy,
- nauczysz się szybko budować relacje,
- jak finalizować spotkania biznesowe.

Wystąpią:

Piotr Mosio
Ekspert marketingu wielopoziomowego i TOP Lider polskiego MLM. Zbudował 40.000 zespół w ponad 20 krajach, prowadził otwarte prezentacje rekrutacyjne i szkolenia w języku angielskim, na których było kilkaset i kilka tysięcy uczestników, w takich krajach jak USA, Wielka Brytania, Izrael, Tajlandia, Singapur, Francja, Portugalia Polska, Rosja, Niemcy, Irlandia, Grecja, Turcja, Hiszpania, Belgia, Włochy, Malezja. Jego największym wystąpieniu uczestników 15.000 w Singapurze. Jest znany z dynamicznych,  merytorycznych treningów i technik przyspieszonego uczenia się i gier biznesowych. Twórca systemu gry szkoleniowej dla MLM 007 i Koła Championów.

Piotr Krenig
Przedsiębiorca, prezes zarządu KRENIG sp. z o.o. właściciel KRENIG CONSULTING, trener, szkoleniowiec, networker. W Network Marketingu zarobił około 13 mln złotych. Jego misją jest inspirowanie innych do rozwoju. Piotr Krenig wierzy, że mimo, iż z tych szans może skorzystać w zasadzie każdy, to niezbędnym jest spełnianie fundamentalnego warunku: to czego pragniemy, o czym marzymy nie może być tylko pobożnym życzeniem, niezbędne jest abyśmy byli otwarci na rozwój, na wzrastanie i wysiłek, bo to, co cenne, nie przychodzi łatwo. Zyskiem jednak może być lepsze życie, większe zarobki, więcej czasu dla siebie i swoich bliskich i bycie wolnym człowiekiem.

Przemysław Karda
Ekspert z zakresu dowodzenia, oficer Wojska Polskiego, polarnik, filozof, podróżnik, pisarz oraz survivalowy tata. Szkolony przez US Air Force oraz służby specjalne.

Daniel Konieczny
Biznesman, inwestor i uznany w skali międzynarodowej trener i mentor. Prowadzi szkolenia dotyczące różnych sfer życia: finansów, zdrowia, relacji partnerskich. Szkolił się i współpracował z takimi postaciami jak: Tony Robbins, Brian Tracy, Jack Canfield, T. Harv Eker, John Assaraf i Bob Proctor (z filmu Sekret).

Lidia Krotoszyńska
Ekspert od wychodzenia z pułapek business & life. Przedsiębiorca i mentor. Na swojej ponad dwudziestoletniej drodze zawodowej pomogła już setkom klientów i pacjentów, którzy wyszli z pułapek życiowych bez względu na ich skalę i rozmiar. 

SZCZEGÓŁY SZKOLENIA

 

Komentarze (0)
Najnowsze komentarze
2016-12-28 19:43
Ro Bert:
2 webinary na dobry start w nowym roku
Krzysiek The Best!!!
2016-03-15 19:02
bard13:
Jak sobie radzić z porażkami - bezpłatny webinar M. Szuby
Bezpłatny webinar właśnie się zaczyna. Serdecznie zapraszam do oglądania i słuchania!
2016-03-07 12:09
MaTerek:
Intensywne szkolenie z e-biznesu (Lech Baczyński)
Właśnie szukałem takiego kursu. Od dawna działam w programach partnerskich, ale jakoś bez[...]