Lead magnet - bezpłatny webinar
 Oceń wpis
   

1 grudnia 2016 roku o godz. 20: 00 Grzegorz Ciupek poprowadzi bezpłatny webinar na temat: Jak tworzyć skuteczny lead magnet?

Z wideokonferencji dowiesz się m.in.:

- Po co ci jest lead magnet;
- Jakie są rodzaje lead magnet;
- Jak stworzyć swój pierwszy lead magnet.

ZAPISZ SIĘ 

 

 

Komentarze (0)
Automatyzacja w Twoim biznesie - bezpłatny webinar
 Oceń wpis
   

Żyjemy otoczeni automatami, które wyręczają nas w wykonywaniu różnych czynności. Ekspres do kawy błyskawicznie przyrządzi aromatyczne espresso... pralka dokładniej od nas zrobi pranie i to bez naszego wysiłku. A gdybyś posiadł taki automat, który będzie zdobywał dla Ciebie nowych klientów? :)

O ile szybciej i łatwiej byłoby Ci rozwijać biznes gdybyś na automacie pozyskiwał wciąż nowe osoby zainteresowane Twoimi usługami! Zainteresowany?

Zapisz się na bezpłatny webinar i dowiedz się tego wszystkiego na temat: Jak stać się szczęśliwym posiadaczem automatu do pozyskiwania klientów?

W środę o 20:00 Marcin Piasecki powie Ci:

- jak zautomatyzować proces pozyskania klienta;
- jakich części użyć do budowy Twojego automatu;
- jak w praktyce wykorzystać stworzonego przez Ciebie robota, by pozyskiwać klientów na autopilocie.

ZAPISZ SIĘ
 

Komentarze (0)
Todd Henry: Kreatywność w biznesie
 Oceń wpis
   

Po napisaniu książki "Kreatywność na zawołanie" Todd Henry utwierdził się w przekonaniu, że kluczem niezbędnym do osiągnięcia skuteczności, zarówno teraz, jak i w dłuższej perspektywie, jest schemat i celowość działania. 

Od jednych czytelników dowiedział się, że odkryli zdolności, o których dotąd nie mieli pojęcia, od innych natomiast, że po wielu latach stagnacji i frustracji udało im się ponownie pokochać swoją pracę.

Jeden z czytelników, który wiele lat spędził na posadzie uznawanej za niekreatywną, powiedział, że odkrył nową wizję swojej pracy. Stworzenie schematu działań wokół procesu twórczego pozwoliło mu wycisnąć jak najwięcej ze swoich unikalnych umiejętności i odzyskać entuzjastyczne podejście do pracy, potwierdzając jednocześnie jego przypuszczenie, że mimo wykonywanych obowiązków jest osobą kreatywną.

Nie ma wzoru na kreatywność. Istnieją jedynie rzeczy, które zwiększają prawdopodobieństwo, że wpadniesz na właściwy pomysł w odpowiednim momencie. Jest jednak sprawdzony wzór na przeciętność. Wystarczy, że przestaniesz wymagać od siebie, zadawać pytania, rozwijać swoje umiejętności i dążyć do odkrywania własnego ja. Wtedy bardzo szybko dopadnie cię przeciętność. Niestety, o wiele łatwiej płynąć z nurtem, niż zacząć wykonywać ćwiczenia praktyczne, nawet te najdrobniejsze, które pomagają w byciu skutecznym, inteligentnym i zdrowym. Żeby odnieść sukces jutro, zacznij już dziś. Jeśli chcesz błyskawicznie wpaść na genialny pomysł, musisz zacząć działać zanim jeszcze będzie ci on potrzebny. Potencjał jest w tobie, wystarczy jedynie go rozbudzić.

Todd Henry jest ekspertem w dziedzinie kreatywności. Zapraszam na jego bezpłatne szkolenie online nt. "Kreatywność w biznesie".

Komentarze (0)
Najnowsze komentarze
2016-12-28 19:43
Ro Bert:
2 webinary na dobry start w nowym roku
Krzysiek The Best!!!
2016-03-15 19:02
bard13:
Jak sobie radzić z porażkami - bezpłatny webinar M. Szuby
Bezpłatny webinar właśnie się zaczyna. Serdecznie zapraszam do oglądania i słuchania!
2016-03-07 12:09
MaTerek:
Intensywne szkolenie z e-biznesu (Lech Baczyński)
Właśnie szukałem takiego kursu. Od dawna działam w programach partnerskich, ale jakoś bez[...]