Webinar: Jak postawić sobie cele na nowy rok 2016
 Oceń wpis
   

27 grudnia 2015 roku o godz. 17:00 odbędzie się bezpłatna konferencja online na temat stawiania celów. 

Podczas webinaru nauczysz się: 

  • Jak postawić sobie mocne cele na rok 2016; 
  • W jaki sposób działać, aby nie utracić motywacji; 
  • Jak poradzić sobie z lenistwem. 

Można się zapisać na stronie: http://tinyurl.com/qfqc8b3

 

Komentarze (0)
Szkolenie: Wstań i mów - Warszawa 16-19 stycznia 2016
 Oceń wpis
   

Po raz pierwszy poznałem go w 2013 roku w trakcie organizacji pamiętnego National Achievers Congress na ponad 4000 uczestników. Zarekomendowano mi go do współpracy jako najlepszego aktualnie na świecie eksperta od prezentacji i wystąpień. Nie wiedziałem o nim nic, poza zapewnieniem, że jest świetny.

Jednak rekomendacja była tak silna, że zaryzykowałem i zaprosiliśmy go na wystąpienie. Gdy przyszedł na halę nie poznałem go. Facet na oko mający maksymalnie 1 m 60 cm wzrostu, skromny, cichy, wręcz bym powiedział wycofany. Nie patrząc na nikogo, a mieliśmy dzień prób, próbowałwtargnąć na halę przechodząc przez ochronę. Gdy to zobaczyłem krzyknąłem:

- Zaraz, a Pan dokąd?

- Hi, Im Andy Harrington...

I tak niefortunnie zaczęła się moja znajomość z jednym z największych geniuszy naszych czasów, jednym z najwybitniejszych i najbardziej spójnych speakerów, z jakim było mi dane współpracować.

Bo Andy Harrington to ten typ człowieka, który mało mówi, ale dużo robi. Pomimo tego, że jest mówcą! 

Dokładnie tak jak w życiu. Największe efekty osiągają Ci, którzy działają. To, co wtedy zrobił na scenie i na kolejnych wystąpieniach przeszło moje najśmielsze oczekiwania. To spowodowało, że Andy stał się najczęściej i najchętniej zapraszanym przez nas prelegentem z pośród wszystkich zagranicznych, których zapraszaliśmy do naszego kraju. A współpracujemy tylko z najlepszymi, ze światową czołówką, do której z pewnością należą takie postacie jak: Harv Eker, Allan Pease, Anthony Robbins, Nick Vujicic, Les Brown, Dan Millman i wielu innych wspaniałych osób.

Dlaczego o tym piszę? To, czego uczy Andy, ja nazywam sztuką niezwykle skutecznej prezentacji. Nie tylko w kontekście wystąpień na scenie. Mówiąc o sztuce prezentacji, której uczy Andy, mówimy nie tylko o wystąpieniach publicznych. Ta umiejętność lub jej brak jest obecna non stop w całym naszym życiu. Masz doskonały pomysł biznesowy, który jest startupem? Szukasz inwestorów, którzy zaufają Ci i wyłożą swoje pieniądze? Możesz mieć nawet najbardziej genialny patent, ideę i pomysł, ale jeżeli nie będziesz potrafił/a przekonać do tego ludzi - nici z interesu. Każdego dnia setki tysięcy ludzi wracają z takich spotkań ze zwieszonym czołem, bo nie potrafili pokazać unikalności swojego biznesu i rozwiązania. Pragniesz by w pracy Cię doceniono i zauważono? Czy zawsze jest tak, że podwyżkę czy awans dostaje ten, kto ma najlepsze efekty i sumiennie pracuje? Niestety nie. Bardzo często o tym decyduje to, jakie masz relacje z otoczeniem i na ile ludzie Ci ufają. Znowu mówimy o sztuce prezentacji.

9 na 10 przedsiębiorców podczas pierwszych 5 lat działalności stanie przed tym wyzwaniem jak wyróżnić się na tle innych. Co najmniej połowa z nich zapewne zniknie z rynku. Dlaczego? Znów sztuka prezentacji się kłania.  

Możesz mieć nawet najlepsze doświadczenie, ale ludzie muszą się o tym dowiedzieć we właściwy sposób. W kolejnej konferencji, którą organizujemy już w styczniu 2016 roku, dostaniesz kilka wskazówek jak zmienić jakość swojej komunikacji i prezentacji w obszarach, które dzisiaj przytoczyliśmy.  Gościem specjalnym na konferencji "Wstań i Mów" będzie sam Andy Harrington. Zapraszam do rezerwacji miejsca na: tinyurl.com/gtdeyee 

Z Pozdrowieniami

Łukasz Milewski

Komentarze (0)
Najnowsze komentarze
2016-12-28 19:43
Ro Bert:
2 webinary na dobry start w nowym roku
Krzysiek The Best!!!
2016-03-15 19:02
bard13:
Jak sobie radzić z porażkami - bezpłatny webinar M. Szuby
Bezpłatny webinar właśnie się zaczyna. Serdecznie zapraszam do oglądania i słuchania!
2016-03-07 12:09
MaTerek:
Intensywne szkolenie z e-biznesu (Lech Baczyński)
Właśnie szukałem takiego kursu. Od dawna działam w programach partnerskich, ale jakoś bez[...]