Master Copywriter
 Oceń wpis
   
Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że istnieje pewna BARIERA, która sprawia, że wiele osób, które potencjalnie mogłyby odnieść wielki sukces w e-biznesie, poddaje się już na samym starcie, nie podejmując w tym kierunku nawet najmniejszego wysiłku. 
 
Być może właśnie w tej chwili ktoś, kto dysponuje unikalną wiedzą i bogatym doświadczeniem w pewnej niszowej dziedzinie, za którą setki ludzi byłoby gotowych zapłacić duże pieniądze staje przed MUREM

Z jednej strony kusi go perspektywa, że dzięki aktywnej obecności w Internecie może zapewnić sobie dodatkowe źródło dochodów, ale kiedy jednocześnie uświadamia sobie, że w tym celu musiałby robić "to"...

Niestety, od razu traci początkowy entuzjazm i zapał.

Ta BARIERA sprawia też, że wiele fenomenalnych osób, które mają dostęp do unikalnego produktu, który mógłby ułatwić życie wielu internautom, a im samym pozwolić zarobić poważne pieniądze, rezygnuje zanim zdąży porządnie wystartować.

Mało tego...

Mogę się założyć, że jeżeli Ty sam od dłuższego czasu systematycznie przekładasz moment, w którym rozpoczniesz pisać bloga, albo tworzyć i rozwijać Twój własny serwis WWW promujący Twoje produkty lub usługi, to jedną z podstawowych przyczyn, które sprawią, że nadal zwlekasz stanowi właśnie ta BARIERA.

Mogę się też założyć, że jeżeli od dłuższego czasu nosisz się z zamiarem opracowania kursu e-mailowego lub e-learningowego, który pozwoliłby Ci wygenerować ruch na Twojej stronie i zbudować pozycję eksperta w dziedzinie, którą się zajmujesz, to główną przyczynę stanowi również właśnie ta BARIERA.

Czy już zaczynasz się domyślać, co dokładnie mam na myśli?

Ta bariera to niechęć i lęk przed pisaniem i publikowaniem własnych tekstów na stronach WWW.

Dlatego przygotowaliśmy specjalne szkolenie, które pomoże Ci przełamać tę barierę.

Sprawdź szczegóły

Komentarze (0)
Prezesi Google zarabiają... dolara rocznie
 Oceń wpis
   

Z ich umów o pracę wynika, że zarabiają jednego dolara rocznie. Latają jednak prywatnym odrzutowcem i są na liście najbogatszych ludzi świata. Mowa o trzech prezesach giganta internetowego Google.

Sergey Brin, Larry Page i Eric Schmidt wiedzą, jak zarabiać pieniądze. Wiedzą też, jak postępować z fiskusem, by ich zarobki były maksymalnie wysokie. Dzięki prostym zabiegom księgowym oficjalnie zarabiają po jednym dolarze rocznie. Ale wcale nie oznacza to, że głodują.

Wprost przeciwnie. Firma wypłaca im premie i wynagrodzenie dodatkowe, sięgające setek tysięcy dolarów. Prezesi mają prywatną ochronę i korzystają z firmowego odrzutowca. Przede wszystkim jednak posiadają akcje firmy Google, które są warte łącznie 31 miliardów dolarów.

Niektórzy nazywają ich dziećmi szczęścia, inni geniuszami biznesu. Jedno jednak jest pewne. Brin, Page i Schmidt potrafią zarabiać wielkie pieniądze nie tylko dla siebie, ale i dla innych inwestorów posiadających akcje Google'a.

Analitycy giełdowi przypominają, że inwestycje w firmę przyniosły ponad pięciokrotny zysk w ciągu niecałych trzech lat. W sierpniu 2004 roku, podczas debiutu giełdowego, za akcję płacono 85 dolarów, a wczoraj po południu - 470.

Źródło: MediaRun.pl

Komentarze (0)
Zarabiaj na kursach i szkoleniach dzięki Ekademii
 Oceń wpis
   

Wreszcie mamy długo oczekiwaną platformę z kursami i szkoleniami internetowymi.

Ekademia to platforma umożliwiająca organizowanie, prowadzenie i uczestniczenie w kursach prowadzonych przez Internet.

Już dzisiaj zaczynamy promocję pierwszego kursu "Internetowy Milioner"

To są dopiero początki, ale już od kilku tygodni prowadzone są rozmowy z firmami i trenerami, którzy mają dostarczyć wysokiej jakości kursy.

Komentarze (0)
Najnowsze komentarze
2016-12-28 19:43
Ro Bert:
2 webinary na dobry start w nowym roku
Krzysiek The Best!!!
2016-03-15 19:02
bard13:
Jak sobie radzić z porażkami - bezpłatny webinar M. Szuby
Bezpłatny webinar właśnie się zaczyna. Serdecznie zapraszam do oglądania i słuchania!
2016-03-07 12:09
MaTerek:
Intensywne szkolenie z e-biznesu (Lech Baczyński)
Właśnie szukałem takiego kursu. Od dawna działam w programach partnerskich, ale jakoś bez[...]